В одному із міст Туречинни Діярбакирі до відповідальності притягують не тільки дорослих, але й дітей.Крім того, у них немає розділення по віку чи ступеню тяжкості покарання за конкретний вид злочину, тому у в’язниці перебувають разом і дорослі і малі. В’язні не володіють тут жодними правами, постійно зазнають насильства, надання медичної допомоги практично відсутнє. Тому, відповідно, дуже високі показники смертності.
Читайте також: Хто і як загрожує вашій приватності?
У протоці Іст-Рівер (Нью-Йорк, США) розташована найбільша у світі виправна колонія. На її утримання витрачається 860 мільйонів доларів на рік. Тюрма “славиться” так званою “культурою насилля” серед в’язнів підлітків. В Америці є ще одна особливість, поширена у випадку в’язнів, яким призначено покарання у вигляді смертної кари: в останній день життя вони можуть замовити будь-яку страву. Наприклад, серійний убивця та гвалтівник Джон Вейн Гейсі замовив креветки і полуниці.
В’язниця у Гельзенкірхені (Німеччина) займає 100 тисяч м.кв. Територія тюрми поділена на 2 частини: чоловічу та жіночу. Будівлі збудовані півколом і містять в середині спортивне поле. На території в’язниці є бібліотека і навіть невеличка церква. Жінка дозволяється під наглядом гуляти за межами тюрми. Усі бажаючи можуть брати участь в навчальному процесі: курси ІТ, курси іноземних мов і багато інших.Родичі можуть відвідувати в’язнів 3 рази на місяць по 45 хвилин.
Халден у Норвегії уже неодноразово світилася у ЗМІ, як одна із найкомфортабельніших в’язниць світу. В тюрмі є звукозаписуюча студія, кулінарні курси, на стінах вісять роботи відомих художників. Родичі тюремників можуть ночувати разом із в’язнями у спеціально відведених для цього будиночках. Охорона тут не носить не тільки зброю, але й навіть наручники. Тюремні камери не мають решіток на вікнах і нагадують пансіонат.
Тюрми у Північній Кореї вважаються найстрашнішими у світі. Через нестачу харчів тут глобально поширений канібалізм. Ґвалтування, насильство та знущання – тут повсякденні явища. Над ув’язненими часто проводять різні досліди, після яких вони просто зникають безвісти. Коли в’язні не зайняті вищеперерахованими справами їх змушують до тяжкої безкоштовної праці.
Залишити відповідь
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.